Suche włosy i rozdwojone końcówki - walcz z tym!

Pielęgnacja włosów Wyświetelnia: 3752

Kobiety bardzo dobrze znają ten problem. Suche i zniszczone włosy, rozdwojone końcówki to sposób na irytacje u płci żeńskiej. Nie ważne czy są to długie lub krótkie włosy. Problem istnieje i często się pojawia.

Dzisiaj przedstawimy sposoby jak walczyć z problemem suchych włosów oraz rozdwojonych końcówek oraz przedstawimy dlaczego w ogóle się pojawia. Zniszczone, rozdwojone końcówki włosów odznaczają się widocznymi uszkodzeniami łuski włosa. Niewłaściwy sposób mycia brak dbałości o warstwę ochronną włosa a nawet niewłaściwe suszenie to wszystko wpływa na rozdwajające się końcówki.

Dlaczego mam suche włosy?

Suche włosy odznaczają się matowością, szorstkością. Włosy są napuszone i wyglądają brzydko.
Na suche zniszczone włosy przypada wiele czynników tj. suszenie ich ciepłym powietrzem z suszarki, niepełnowartościowa dieta, brak pielęgnacji lub stosowanie silnych detergentów (szampony SLES, farby do włosów). Duży wpływ oddziaływania na nasze włosy mają również warunki pogodowe. Latem nasze włosy będą potrzebować większej i wydajniejszej pielęgnacji.


Z pomocą na suche włosy i rozdwajające się końcówki włosów przychodzi naturalny szampon oraz maska do włosów. Codzienne używanie tych kosmetyków poprawi stan naszych włosów oraz skóry głowy.

Zaufaj bezpiecznym, hipoalergicznym produktom do włosów marki OnyxLab. Nasz najlepszy szampon i profesjonalna, nawilżająca odżywka do włosów skreśli problemy z włosami i otworzy nowy rozdział przy ich pielęgnacji.

Ocena: 5.0
24 zł
Maska do włosów
Zobacz
Ocena: 5.0
24 zł
Szampon do włosów
Zobacz

Zapisz się do newslettera Onyx Lab!

Dołącz do newslettera już teraz a otrzymasz kod rabatowy -10% na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Będziesz otrzymywać od nas również informacje o nowych produktach oraz promocjach.