Kosmetyki Różane - dlaczego są takie skuteczne?

Kosmetyki różane Wyświetelnia: 6791

Kosmetyki różane zawierają w sobie bardzo cenne składnik, a najważniejszymi z nich jest olejek różany oraz ekstrakt różany. Olejek z róży damasceńskiej to jakość premium podziwiana na całym świecie. Róża damasceńska ma głęboki i mocny aromat, a z jej kwiatów powstaje najlepszy olejek różany.

Zbieranie płatków róż jest bardzo delikatnym i pracochłonnym procesem, ponieważ odbywa się ręcznie z dużą starannością i delikatnością.
Dzieje się to we wczesnych godzinach porannych, kiedy kwiaty kwitną, a olejki eteryczne, który zawierają, mają najwyższe stężenie. Do wyprodukowania 1 kilograma olejku różanego potrzeba ponad 3 ton ręcznie zbieranych płatków róż. Znana jako królowa wśród kwiatów, Róża damasceńska jest inspiratorką opowieści o wiecznej młodości i daje nieodparty zapach.

Dlaczego wybrać kosmetyki z róży?
Róża staje się coraz bardziej popularnym składnikiem wielu produktów do pielęgnacji skóry. Znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych i przeciwutleniających, szturmem podbija świat pielęgnacji skóry. Olejek różany ma wiele zalet, jeśli chodzi o Twoją skórę, dlatego warto na niego postawić!

Dlaczego wybrać kosmetyki z róży?
Róża ma wiele witamin, przeciwutleniaczy i minerałów a jej olejek jest fantastyczny w walce z suchą, pozbawioną jędrności skórą. Ma również właściwości ściągające, dzięki czemu jest doskonałym środkiem zwalczającym trądzik, zaczerwienienia i stany zapalne. Produkty wykonane z olejku różanego są pełne właściwości przeciwstarzejących, a także witamin A, C, D i E, które pomagają zminimalizować zmarszczki i drobne linie. Kosmetyki różane mające w składzie naturalny olejek różany mają właściwości antybakteryjne. Pomagają również w zachowaniu prawidłowego pH skóry. W niedawnych badaniach wykazano, że olejek różany chroni skórę przed promieniowaniem UV, co pomaga chronić skórę przed promieniami słonecznymi.

Warto pamiętać, że często producenci kosmetyków różanych w składzie swoich produktów stosują wodę różaną zamiast olejku różanego. Dzięki temu mogą ciąć koszty produkcji ale niestety znacząco odbija się to na kosmetykach, które nie mają wtedy tak wielu cennych właściwości. 

Wybierz kosmetyki OnyxLab zawierające naturalny olejek z róży damasceńskiej.

Ocena: 5.0
100 zł
Zestaw OnyxLab Premium
Zobacz

Zapisz się do newslettera Onyx Lab!

Dołącz do newslettera już teraz a otrzymasz kod rabatowy -10% na zakupy w naszym sklepie internetowym!

Będziesz otrzymywać od nas również informacje o nowych produktach oraz promocjach.