Onyx Lab - Naturalne Kosmetyki | Akademia Urody

Jak zregenerować suche i popękane usta?

Suche usta to najczęściej pojawiający się problem zimą. Problem występuje również późną jesienią oraz wczesną wiosną, kiedy temperatura powietrza mocno spada. Ma to związek z mroźnym powietrzem na zewnątrz oraz rozpoczęciem się sezonu grzewczego w mieszkaniach i biurach.

Pielęgnacja ust

Twarda woda w domu a sucha skóra - jak zapobiegać?

U wielu osób twarda woda powoduje suchość skóry. W artykule poruszymy temat twardej wody oraz jak radzić sobie z suchością, zaczerwienieniem, pieczeniem skóry po jej użyciu.

Pielęgnacja ciała

Alergia skóry na kosmetyki - jaki żel pod prysznic?

Wiele osób w naszym kraju walczy się z tym problemem. Czerwone plamy na skórze, wysypka, pokrzywka, krosty i uczucie swędzenia skóry to najpopularniejsze występujące objawy na całym ciele podczas alergii.

Pielęgnacja skóry

Suche włosy i rozdwojone końcówki - walcz z tym!

Kobiety bardzo dobrze znają ten problem. Suche i zniszczone włosy, rozdwojone końcówki to sposób na irytacje u płci żeńskiej. Nie ważne czy są to długie lub krótkie włosy. Problem istnieje i często się pojawia.

Pielęgnacja włosów

Dlaczego warto wybrać naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wiele konserwantów, toksycznych i negatywnych składników zawierają w sobie kosmetyki do pielęgnacji ciała, których używamy na co dzień. Kupujemy, bo znamy je z telewizji, radia, gazety lub widzieliśmy w reklamie na naszym smartfonie.

Pielęgnacja ciała

Kosmetyki Różane - dlaczego są takie skuteczne?

Kosmetyki różane zawierają w sobie bardzo cenne składnik, a najważniejszymi z nich jest olejek różany oraz ekstrakt różany. Olejek z róży damasceńskiej to jakość premium podziwiana na całym świecie. Róża damasceńska ma głęboki i mocny aromat, a z jej kwiatów powstaje najlepszy olejek różany.

Kosmetyki różane